Potvrzené příšery a monstra v Hogwarts Legacy

Svět ve hře Hogwarts Legacy budou obývat stovky příšer a dalších kouzelných tvorů. V následujícím článku se podíváme na ty, které se ve hře s jistotou objeví.

Svět Hogwarts Legacy bude plný veselých kouzelných tvorů i strašlivých monster. S těmito příšerami se ale nebudeme setkávat pouze na hodinách péče o kouzelné tvory, ale v otevřeném světě. Pojďme se tedy podívat na ty, které s jistotou ve hře uvidíme.

Uvádíme pouze příšery, které se objevily ve videích a můžeme vidět jejich konkrétní podobu.

Kentauři

Kentaur se objevil v jedné z hlavních příběhových misí, kterou jsme mohli vidět v traileru na State of Play. Dává to smysl, protože víme, že jich žije celá kolonie v Zapovězeném lese. Nejspíše se s nimi setkáme pouze v příběhu, protože jak známo, kentauři se vyhýbají kontaktu s člověkem.

© Portkey Games

Domácí skřítkové

Domácí skřítkové dorazili do Bradavic před staletími. Přivedla je Helga z Mrzimoru, aby jim nabídla dobrou práci a slušné zacházení. Skřítky bude možné vidět pracovat v kuchyni. Zdá se, že pro příběh a svět nebudou nijak důležití. Bez nich by ale ani ty herní Bradavice nebyly kompletní.

© Portkey Games

Duchové

Stejně, jako domácí skřítkové i duchové jsou neodmyslitelnou součástí Bradavic. A stejně jako skřítkové nebudou pro hru nijak významní. Už nyní ale víme, že čas od času mohou nabídnout vedlejší úkol. Je možné, že nejdůležitější z nich bude Skorobezhlavý Nick a my si užijeme jeho Smrtozeniny.

© Portkey Games

Zlatonoska

Zlatonosky jsou malí zlatí ptáčkové o velikosti kuřete. Zřejmě bude nutné v rámci některých úkolů bránit před zloději.

Fun fact: původně se měl Fampfrmál s těmito tvory. Později ale J. K. Rowlingová vymyslela Zlatonku.

© Portkey Games

Hipogryf

Zástupce těchto tvorů Klofan byl jednou z hlavních postav i ve filmu. Své místo tedy má i ve hře Hogwarts Legacy. S jistotou můžeme říct, že hipogryfové budou ve hře sloužit jako mounti.

© Portkey Games

Měsíčník

Tito tvorové se ve hře objeví a půjdu zřejmě o vzácný druh. Můžeme tedy předpokládat, že to bude jeden z tvorů, které budeme chránit před zloději. Měsíčníci milují úplňky.

© Portkey Games

Hrabák

Hrabáci si našli své fanoušky až ve filmech ze série Fantastická zvířata. Jsou ale hraví a veselí a tak se museli objevit i ve hře. I ve hře zřejmě budou mít na práci pouze sběr a schovávání blýskavých věcí.

© Portkey Games

Thestrálové

Thestrálové táhnou kočáry, které vozí studenty do Bradavického hradu. Může je ale spatřit pouze jedinec, který viděl někoho zemřít. Ve hře budou k dispozici jako mounti a už nyní si můžete zakoupit edici, se kterou jednoho svého Thestrála dostanete.

© Portkey Games

Akromantule

Akromantule jsou obrovší pavouci, kteří nejsou původně ze Zapovězeného lesa. Hagrid tuto kolonii vytvořil poté, co mu utekl jeho vlastní pavouk Aragog. Pochází tedy z Bornea a v Zapovězeném lese se usídlili až v roce 1939. Přestože to nesedí časově, velcí pavouci se ve hře prostě objeví.

© Portkey Games

Mozkomorové

Jistě, ti nemohli v žádném případě chybět. Nebudou se ale pohybovat po celém světě a jediné místo, kde bude možné se s nimi utkat bude Azkaban. To zřejmě potvrzuje také to, že bude možné ve hře navštívit Azkaban.

© Portkey Games

Draci

Co by to bylo za fantasy hru, kdyby v ní nebyli draci. Navíc jsou draci nedílnou součásti světa Harry Pottera a ve hře se tedy jistě objeví. Bližší podrobnosti zatím nejsou známy. Bude se ale nejspíše jednat jak o nepřátele, tak o mounty.

© Portkey Games

Skřeti

Skřeti, které známe z banky u Gringottových, budou zřejmě jedněmi z častých nepřátel. Příběh Hogwarts Legacy se odehrává v době, kdy probíhá skřetí vzpoura a je tedy jasné, že se ve hře objeví.

Mečoroh

Tyto kouzelné tvory zřejmě bude možné v Hogwarts Legacy ochočit či s nimi bojovat. S určitostí nelze říct, která z variant bude častější. Podle lore se jedná o opravdu nebezpečné tvory, protože dokáží odolat kouzelným útokům.

© Portkey Games

Inferi

Tyto příšery bychom spíše měli znát jako nemrtvé nebo zombie. Předpokládá se, že jich budou stovky v kobkách a sklepeních Bradavic. Tyto nestvůry jsou velmi náchylné na oheň, takže si nachystejte kouzlo Incendio.

© Portkey Games

Trollové

Pokud jste článek dočetli až sem, protože jste si byli jisti, že trollové se musí objevit i ve hře, je to tak. I ve hře budou trollové útočit na studenty, jen to nutně nebude na dámských záchodech.

Zdroj: Earlygame.com