Studentský život v Bradavicích

Ohledně nové hry ze světa Harryho Pottera se objevuje spoustu krátkých videí a gameplay záběrů. Tímto způsobem nám vývojáři postupně představují, o co ve hře půjde. Nedávno publikovali video, ve kterém se dozvídáme několik základních pravidel studentského života v Bradavicích.

Příručka pro studenty

Bradavice jsou plné tajemství a kolejní místnosti nejsou výjimkou! I zde se tedy vyplatí pátrat a hledat skryté poklady. Tak zní první pravidlo příručky.

Druhé pravidlo příručky říká, že Oddělení s omezeným přístupem bude přístupné a bude potřeba se do něj vydat. Jen se nenechte chytit!

Další pravidlo říká, že místnost pro výuku Obrany proti černé magii je jako stvořená pro otravování kostlivce zdejšího učitele. Toto pravidla samozřejmě říká, že v Bradavicích nebude možné používat útočnou magii všude. Pouze na vyhrazených místech, kterými jsou například učebny.

Další pravidlo se týká starého dobrého známého – ducha Protivy. Pravidlo je velmi jednoduché – vyhni se Protivovi za každou cenu.

Šesté pravidlo říká, že Taškářův obchod se žertovnými předměty je jediné místo, kde je vhodné dělat neplechu. A pokud počítáte správně, jistě jste si všimli, že jsme vynechali pravidlo číslo 5. Je to proto, že ve videu rychle zmizí, říká ale něco o soubojích mezi kouzelníky.

Stejně jako v knihách, filmech i předešlých hrách, Zapovězený les je velmi nebezpečným místem. Což ale není potřeba ostříleným fanouškům Harryho Pottera říkat.

Nezapomeňte se také přidat do naší komunity, kde si můžete s ostatními fanoušky pokecat o hře i všem dalším ze světa Harryho Pottera.